Мирненська загальноосвітня школа - Історія школи

Заступник з виховної роботи Журнал Дніпро
Академія Саморобкіна
Шкільна бібліотека
Шкільні твори з української та зарубіжної літератури
Підручники для підготовка до ЗНО з історії України
Володарське НВО
Сайти шкіл Оріхівського району:
Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Новоіванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я»
Освітянам
У Міністерстві освіти і науки України
Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Відділ освіти Оріхівської РДА
Оріхівський районний методичний кабінет
Форум директорів шкіл України
Освітній Інтернет портал Офіційний веб-сайт ПОІППО імені М.В. Остроградського
Каталог MyList.com.ua каталог сайтів
Украинский портАл Освітній портал
a d d . i n . U A
Безкоштовний каталог сайтів Звір - Білий український каталог сайтів, безкоштовна розкрутка сайтів, реєстрація в каталозі [Vox.com.ua] Портал українця
Работа, персонал и трудоустройство в Киеве и Украине
карта Киева
Каталог для ваших сайтов

Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua
Наша кнопка

Логін:
Пароль:

Історія школи

Основою культурно-просвітницького життя в будь-якому селі завжди була й залишається школа. Наше Мирне не стало виключенням. Півстоліття тому, в 1957 році на центральному відділенні радгоспу "Оріхівський" було відкрито Радгоспівську семирічну школу. Її першим директором було призначено Устименко Марію Йосипівну. Це була одноповерхова будівля з пічним опаленням, вибіленими стінами, великими вікнами, достатньою кількістю світлих класів. Школа мала дочірні початкові школи: в селі Нестерянка - вчителька Герасименко Віра Федорівна, пізніше - Ярош Лідія Федорівна, та на третьому відділенні - вчителька Марич Раїса Спиридонівна.

Цікавими подіями було наповнене шкільне життя. Учні та вчителі посадили за школою яблуневий сад, вирощували кролів, допомагали місцевому господарству. Кожної осені школярі брали участь у збиранні врожаю, а влітку відпочивали в таборі, який створювався для дітей профспілковою організацією радгоспу.

Згодом школа була реорганізована в восьмирічну. Педагогічний колектив поповнювався новими вчителями:Печериця Оксана Сергіївна, Сивоконь Галина Григорівна, Галич Володимир Іванович, Одинцова Неля Павлівна, Бебешко Олександра Іванівна. У 1962 році директором став Дудніченко Анатолій Андрійович, а в колектив вливаються нові вчителі: Гнатов Володимир Якович, Білан Ніна Петрівна, Герчук Олька Артемівна.

Пам’ятають вчителі і учні коли директорами школи були Таран Лариса Федорівна - 1963 рік, та Макаренко Оксана Василівна - 1965 рік. Педагогічний колектив, який очолювали ці директори, забезпечував учням глибокі знання. Організовувались туристичні поїздки в Асканію-Нову, Москву, Крим, Ленінград, Київ.

У 1973 році директором школи став Гнатов Тимофій Якович і залишався її незмінним керманичем протягом 21 року. У цьому ж 1973/74 н.р. школа була перейменована в Мирненську восьмирічну школу. 70-80-ті роки пам’ятають своїх вчителів: Коломоєць Володимир Миколайович, Галчанська Любов Миколаївна, Гелетій Алла Олександрівна, Мельков Валентин Олексійович, Трегуб Тимофій Тимофійович, Богиня Степан Іванович, Жирченко Олександр Леонідович, Сінчило Ірина Павлівна, Безушко Таїса Василівна, Дернова Раїса Володимирівна.

Проходили роки, змінювалося наше село, а з ним і Мирненська школа. У 1977 роцібуло введено в експлуатацію нове типове приміщення школи. Нині це двоповерхова будівля з більш світлими і просторими кабінетами, великими коридорами, зі своєю бібліотекою і спортзалом. Будівництво нової школи велось господарським способом за кошти виділені трестом радгоспів. Основним розпорядником, керівником, постачальником і контролером був директор школи Гнатов Тимофій Якович. Учні старої школи раділи, що мають спеціальні меблі (зокрема, парти), на яких можна було розмістити своє приладдя: підручники, зошит, чорнильницю та перо. Про шафи та демонстраційне приладдя доводилося лише мріяти. Нині їхня мрія перетворилася на реальність. Сучасні учні можуть не лише сидіти за учнівськими столами на зручних стільцях, а й здобувати знання за допомогою персональних комп’ютерів.

В непрості 90-ті (з 1994 року) директором школи став Пакета Микола Іванович. Як справжній капітан, веде він свій шкільний "корабель" крізь бурхливі моря реформ та матеріальних негараздів. У 2005 році відкрито комп’ютерний клас. У 2008 - шкільна їдальня.А біля школи, як і 50 років тому, виріс сад. І, звичайно, поряд з директором його педагогічний колектив, який він очолює уже протягом 15 років: Приходько Валерій Євгенович, Столярова Олена Олексіївна, Пакета Людмила Миколаївна, Затолокіна Наталя Павлівна, Костюков Віталій Вікторович, Марченко Лілія Микитівна, Філоненко Валентина Михайлівна, Балаян Ренольд Вагіфович, Намлієва Олена Андріївна, Токар Оксана Григорівна, Герчинова Валентина Петрівна, Безушко Оксана Анатоліївна, Солдатова Марина Миколаївна, Макеєва Валентина Анатоліївна, Козаченко Галина Володимирівна, Капшук Оксана Вікторівна

Щороку зі стін нашої школи виходять випускники. Для багатьох із них будівля школи була не лише храмом наук, а й другою домівкою. Тому через багато років, ставши дорослими, колишні учні добрим словом згадують свою школу, вчителів та друзів-однокласників.