Історичні відомості - Матеріали музею - Шкільний музей - Каталог статей - Мирненська загальноосвітня школа
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 08.12.2016, 13:53

Організаційні документи [5]
Матеріали музею [9]
Екскурсії [3]
Книга відгуків [1]
Погода в Украине
Я шукаю:
Колеги

Презентації для дітей

Учитель географії

www.rbdut.com.ua
 Заступник з виховної роботи Журнал Дніпро
Академія Саморобкіна
Шкільна бібліотека
Шкільні твори з української та зарубіжної літератури
Підручники для підготовка до ЗНО з історії України
Володарське НВО
Сайти шкіл Оріхівського району:
Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Новоіванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я»
Освітянам
У Міністерстві освіти і науки України
Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Відділ освіти Оріхівської РДА
Оріхівський районний методичний кабінет
Форум директорів шкіл України
Освітній Інтернет портал Офіційний веб-сайт ПОІППО імені М.В. Остроградського
Партнери
Каталог MyList.com.ua каталог сайтів
Украинский портАл Освітній портал
a d d . i n . U A
Безкоштовний каталог сайтів Звір - Білий український каталог сайтів, безкоштовна розкрутка сайтів, реєстрація в каталозі [Vox.com.ua] Портал українця
Корисні посилання
Работа, персонал и трудоустройство в Киеве и Украине
карта Киева
Каталог для ваших сайтов

Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua
Наша кнопка

Логін:
Пароль:

Головна » Статті » Шкільний музей » Матеріали музею

Історичні відомості
Історичні відомості про територію Мирненської сільської ради.

1. До складу Мирненської сільської ради входить одне село Мирне.
2. Географічне розташування : село Мирне розташоване в 25 км. від районного центру м. Оріхів. Площа населеного пункту : 117,26 га;
3. Кількість населення станом на 01.01.2007 року 830 чол. На дату утворення села 1929 рік інформація про кількість населення відсутня.
4.  Історична довідка населеного пункту .
    25 листопада 1928 року був виданий перший наказ по утворенню радгоспу "Оріхівський" за підписом Едуарда Карловича Яссаана . Радгосп був названий «Оріхівський зернорадгосп № 20». За картою землекористування в радгоспі нараховувалося 45 тисяч гектарів землі. Розпорядженням Наркомзему України на Оріхівську землю для утворення зернорадгоспу були направлені комуністи Едуард Яссаан – в подальшому директор радгоспу, Афанасій Герасименко – головний агроном радгоспу, Охрименко Лука Ілліч – технік  радгоспу. Першим секретарем комсомольської організації був Олійник Іван Андрійович.
    3 1928 року (село Мирне) хутір Ясани - названий на честь першого директора зернорадгоспу. 3 1945 року перейменовано в село Мирне .
    Мирненська сільська рада була утворена в с.Мирне у лютому 1967 року. Перший сільський голова Проценко Володимир Федорович, перший секретар сільської ради Лисенко Ніна Григорівна.
5. В селі    збудовано    нові споруди    школи (  1977 рік) на 220 місць , дитячий дошкільний заклад на 160 місць  ( 1989 р.), сільський  будинок культури  (1969)  на 420 місць.
6. Станом на 01.01.2008 року в селі Мирне нараховується 292 наявних господарств, в яких проживають 840 мешканців,  з них 160 пенсіонерів за віком, ветеранів війни і праці, «учасників війни», «дітей війни» 117 чоловік, 190 дітей та молоді віком до 18 років.
Із об'єктів соціальної сфери працюють :
- загальноосвітня школа І-Ш ступеня із середньою чисельністю учнів 112 чоловік,  де розташований музей бойової і трудової слави села;
- комунальний дошкільний заклад освіти «Колобок», середньою чисельністю 40 дітей, де обладнаний куточок народного мистецтва „Бабусина світлиця",
- лікарська амбулаторія ;
- сільський будинок культури;
- бібліотека;
- АТС,  вузол зв'язку .
    На території ради з 2000 року працює комунальне підприємство «Мирненський комунгосп», яке надає послуги теплопостачання, водопостачання, водовідведення та інші. Стан газифікації населення стовідсотковий. Всі дороги з твердим покриттям.
    В селі Мирне розташовані історичні пам'ятки : меморіал «Скорботна мати» , «Пам’ятник загиблим воїнам» .
    На фронтах Великої Вітчизняної війни захищали батьківщину 136 односельців, з них 46 загинули, 112 нагороджені орденами і медалями. 290 воїнів, які визволяли село у вересні  1943 року увіковічнені в братській могилі. З них відомі імена 23.

Категорія: Матеріали музею | Додав: Валентина (01.05.2010)
Переглядів: 769 | Теги: історія, музей | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]